EKOTOP Film

Jubilejný 50. ročník medzinárodného filmového festivalu EKOTOPFILM – ENVIROFILM vyhlásil víťazov v 13-tich kategóriách! Na slávnostnom udeľovaní cien festivalu ich oznámila medzinárodná odborná porota, ktorá tento rok vyberala z 1691 filmov. Poctu HONOUR OF EKOTOPFILM 2023 udelila  zaujímavému projektu Blue Religion, ktorý zmenil pohľad na ochranu oceánov.
Naša škola sa zúčastnila Juniorského podujatia pre prvý a druhý stupeň 10.10.2023 v MSkS. Keď že sa žiaci našej školy aktívne zaujímajú o ochranu životného prostredia a snažia sa vo všetkých aktivitách správať proEkologicky, toto podujatie bolo pre nich veľkým prínosom. Prostredníctvom Ekotopfilmu vieme tiež pomôcť pri formovaní budúcich generácií, ktoré budú k svojmu okoliu pristupovať s rešpektom a citom, ktoré si zaslúži.

(Mgr. Richtošová, RNDr. Telepovská)