Návšteva Divadla Jonáša Záborského v Prešove

Dňa 20. 12. 2023 sa žiaci 2. stupňa ZŠ zúčastnili divadelného predstavenia v Divadle Jonáša Záborského v Prešove. Pozreli si Hrôzostrašné príbehy strýka Montaguea. Edgar bol slušne vychovaný mladý gentleman, no jeho rodičia s ním mali aj tak preveľké trápenie. Edgar sa totiž ničoho nebál.  Jediný, kto mu dokázal pomôcť, bol strýko Montague a jeho hrôzostrašné príbehy. Bolo to pútavé, milé, vtipné a zároveň  strašidelné predstavenie s vynikajúcim obsadením a pre nás nezabudnuteľný umelecký zážitok. Čarovnú atmosféru blížiacich sa Vianoc sme si pripomenuli aj prechádzkou po vianočných trhoch, kde si mnohí z nás zakúpili pekné darčeky pre svojich  blízkych. V centre mesta nás privítala krásna výzdoba a obdivovali sme aj  vianočný betlehem.  Nechýbala aj návšteva obchodného domu blízko divadla, kde sme sa občerstvili chutným jedlom a nápojmi. Všetci sme sa cítili príjemne, vianočne naladení a naplnení krásnymi zážitkami.

PaedDr. Zuzana Grešlíková