Skip to main content

Vesmír očami detí 2024

Každoročne sa žiaci našej školy zapájajú do celoslovenskej postupovej výtvarnej súťaže Vesmír očami detí. Na hodinách výtvarnej výchovy a výtvarného krúžku vytvorili naši talentovaní žiaci nádherné práce, v ktorých sa prejavila ich kreativita a nápaditosť a potvrdili, že detská fantázia je nekonečná tak, ako sám vesmír.

Slávnostné vyhodnotenie súťaže sa uskutočnilo  dňa 4. apríla 2024 na otvorení výstavy v Múzeu a Kultúrnom centre južného Zemplína v Trebišove – Galéria Koniareň, kde si môžete aj výber najlepších prác okresného kola pozrieť. V okresnom kole získali umiestnenie aj naše talentované žiačky:

  1. KATEGÓRIA

Soňa Močková (4.A) – postupujúca práca do celoslovenského kola

  1. KATEGÓRIA

Viktória Kováčová (6.A) – 2. miesto a postupujúca práca do celoslovenského kola

Veľmi sa tešíme z ich úspechu a blahoželáme!