OLYMPIÁDA V ANGLICKOM JAZYKU

VYHODNOTENIE ŠKOLSKÉHO KOLA OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU 2018 / 2019

V dňoch 27.-28. novembra 2018 sa v našej škole uskutočnilo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Žiaci boli testovaní v dvoch kategóriach 1A a 1B. Kategóriu 1A tvorili žiaci 6. a 7. ročníkov a kategóriu 1B žiaci 8. a 9. ročníkov. Spolu sa prihlásilo 20 žiakov.

Žiaci si svoje vedomosti otestovali v gramatickom teste, ktorý pozostával z gramatických cvičení, čítania s porozumením, cvičení zameraných na slovnú zásobu a z posluchu s porozumením. V popoludnaších hodinách členovia komisie vyskúšali žiakov z ich komunikačných schopností.

Výhercom jednotlivých kategórií blahoželáme, víťazom prajeme veľa šťastia pri reprezentovaní školy na okresnom kole a všetkým ostatným veľa elánu a radosti zo získavania nových poznatkov v anglickom jazyku.

SKUPINA 1A

1. MIESTO Eros Demarco 7.B