Naši strelci zabojovali na krajskom kole! A boli úspešní!

Dňa 30.novembra 2018 prebehlo okresné kolo v streľbe zo vzduchových zbraní.

Samuel Cáboczký, Miroslav Zavadiak a Veronika Vitková vybojovali v kategórii mladších žiakov I.miesto a postúpili na krajské kolo. Krajské kolo sa uskutočnilo 1.marca 2019 v Rožňave.

Po dôkladnej príprave pod vedením trénerov Mgr.O.Czilliho a M.Bodnára obsadili na krajskom kole celkove 4.miesto!

Úspechom je predovšetkým výborné 2.miesto Samuela Cáboczkého v kategórii ml.žiakov (nastrieľal 278 bodov z 300 možných). Iba máličko ( 5 bodov) mu chýbalo, aby postúpil na celoslovenké finále.

Očakávanie napĺnila  aj Veronika Vitková, ktorá obsadila v silnej konkurencii 7.miesto (nastrieľala 259 bodov z 300 možných).

Všetci traja dosiahli na kraji svoje osobné rekordy! Našim strelcom blahoželáme a veríme, že budú v týchto úspechoch pokračovať aj naďalej!