Biblia očami detí

V tomto školskom roku sa žiaci našej školy po prvýkrát zapojili do výtvarnej súťaže “Biblia očami detí a mládeže".

Súťaž bola zameraná na zobrazenie Biblie a jej miesta v živote človeka a v dejinách ľudstva z pohľadu spoznávania Svätého písma v dimenziách citlivého rozletu duše dieťaťa a mladého človeka. Cieľom bola nápaditosť a originálnosť vnímania Biblie.  Spoločnou témou vybraných kníh bola  Vernosť PánoviEvanjelium podľa Matúša.   Gréckokatolícka eparchia v Košiciach vyhlásila výsledky, vo viacerých kategóriach. Práve v  5.kategórii (7.-9. ročník) získali 1.miesto Barbora Bodnárová,8.A, 2. miesto Hana Maďarová, 9.A , 3. miesto Zuzana Majcherová, 9.A. Ich práce postupujú do celoslovenského kola. Blahoželáme.

Mgr. A. Bodnárová