SÚŤAŽ O NAJLEPŠIEHO ČITATEĽA

Aj v tomto školskom roku bola naša škola dejiskom súťaže "O najlepšieho čitateľa". V štyroch kategóriách rozdelených podľa ročníkov súťažili štyria najlepší čitatelia z jednotlivých ročníkov.

V tomto roku nimi boli:

• 1.ročník: Martinka Tolaciová, Adamko Hlavoň, Maťko Žaludek, Alžbetka Bubeňková
  • 2.ročník: Sonička Močková, Bibiánka Kandráčová, Filipko Gašpar, Branko Tobiaš
  • 3.ročník: Zibo Sun, Sandra Tolaciová, Sofka Segedyová, Riško Bireš
  • 4.ročník: Mia Timea Nagyová, Viktorka Kováčová, Nelka Jacková, Kristínka Spišáková.

Bol to veľmi ťažký a na čitateľské zručnosti náročný súboj, ale predsa sme získali víťazov v jednotlivých ročníkoch.

V prvom ročníku zvíťazil Adamko Hlavoň.

Druháci spoznali tiež svojho víťaza a stal sa ním Branko Tobiaš.

Najlepšou tretiackou čitateľkou sa stala Sandrika Tolaciová a u štvrtákov zvíťazila Nelka Jacková

Všetkým výhercom srdečne blahoželáme a ostatným malým-veľkým čitateľom prajeme veľa krásnych zážitkov spojených nielen s čítaním kníh.

Mgr. Jarmila Ondrušová