SLOVENSKÝ POHÁR V NOHEJBALE ŽIAKOV ZÍSKALI ŽIACI ZŠ PRIBINOVA, ÚTM TREBIŠOV ,,A"?

Sobota 19.11.2022 patrila XVIII.ročníku Slovenského pohára v nohejbale žiakov na pôde ZAKLADNEJ ŠKOLY PRIBINOVA 34, TREBIŠOV. Turnaja sa zúčastnilo 8 tímov.

Nohejbalové kluby: Vrbové, Revúca,Belá nad Cirochou ,,A", Belá nad Cirochou ,,B", Belá nad Cirochou ,,C", Zalužice, ÚTM Trebišov ,,A", ÚTM Trebišov,,B",

Útvar talentovanej mládeže - nohejbal, TREBIŠOV ,,A" pri ZŠ Pribinova 34,Trebišov prelomil trojročnú štafetu víťazstva NK Revúcej a získal Slovenský pohár pre rok 2022. ?

O víťazstvo?? sa zaslúžili žiaci v zložení:

⚽️Daniel Novák,

⚽️Gregor Baranec,

⚽️Lukáš Ragan.

Družstvo ÚTM TREBIŠOV,,B" si vybojovalo 5.miesto v zložení:

⚽️Adrián Kandráč,

⚽️Jozef Fedor,

⚽️Gabriel Gojdič,

⚽️Roland Úporský.

Blahoželáme k získaniu ?Slovenského pohára? 2022 a  ďakujeme za reprezentáciu školy a mesta!

Zároveň ďakujeme za účasť na zápasoch Silvenovi Galusovi,  súčasnému majstrovi sveta v nohejbale mužov 2022, rodákovi z Trebišova, ktorého trénoval aj PaedDr.František Ňaršanský.

Tréneri:

PaedDr.František Ňaršanský a Zdeněk Hartl