Olympiáda v anglickom jazyku

Záver novembra sa v našej škole niesol v znamení olympiády v anglickom jazyku. Svoje sily si zmerali žiaci šiesteho, siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka. Nadšenci anglického jazyka mali možnosť preveriť si svoje vedomosti v písomnom a v ústnom teste. V písomnej časti sme čítali s porozumením, počúvali s porozumením, pracovali sme so slovnou zásobou a gramatické zručnosti sme preverili v gramatickom cvičení. Ústna časť bola zložená z dvoch častí, role play a picture story. Žiaci boli nervózni, ale bravúrne sa chopili tejto výzvy. Učitelia anglického jazyka môžeme byť právom pyšní na každého súťažiaceho. Samozrejme, ako to v každej súťaží býva, len jeden žiak môže byť ten, kto bude reprezentovať našu školu na okresnom kole. Všetkým žiakom blahoželáme a víťazom držíme palce pri ďalšej reprezentácii.

VÍŤAZI

KATEGÓRIA A