Vystrieľali si postup na majstrovstvá Slovenska !

Dňa 21.novembra 2019 prebehlo okresné kolo v streľbe zo vzduchových zbraní. V kategórii starších žiakov reprezentovali našu školu Tobias Nikita Bernát, Samuel Demjančík a Slavomír Partila, ktorí nemali presnú mušku.

Družstvo mladších žiakov v zložení Samuel Cáboczký, Veronika Vitková a Gregor Baranec sa pokúšalo o postup na krajské kolo podobne, ako minulý školský rok. Družstvu sa tesne nepodarilo postúpiť. Čo je však výborné, na krajské kolo postúpili : Veronika Vitková-ml.žiačky (164/200) a Samuel Cáboczký-ml.žiaci (185/200).

Naši nádejní strelci sa poctivo pripravovali na krajské kolo pod vedením trénerov Mgr.O.Czilliho a M.Bodnára. Krajské kolo sa uskutočnilo 14.februára 2020 v Rožňave. V silnej streleckej konkurencii sa naši strelci nenechali zahanbiť a ukázali celému kraju, kde je „SEVER“ ! Obaja naši strelci postúpili na majstrovstvá Slovenska !

Samuel Cáboczký, ktorý mimochodom skončil minulý rok na 2.meste sa tento-krát stal víťazom, za sebou zanechal 16 strelcov kraja. Z celkového počtu 300 bodov vystrieľal 283 bodov.

Veronika Vitková vystrieľa svoj osobný rekord 276/300 a stala sa takisto víťazkou vo svojej kategórii.

Našim strelcom blahoželáme k ich športovému úspechu a prajeme pevnú mušku na majstrovstvách Slovenska, ktoré sa uskutočnia 3.apríla 2020 v Modrom Kameni (okr.Veľký Krtíš)