Olympiáda v Anglickom jazyku

Ako každý školský rok tak aj tento to nebolo inak a na našej základnej škole sa uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku v dvoch kategóriách.

V kategórii 1A sa úspešným riešiteľom stal Claudio Pio di Bari ( 7.A ) a v kategórií 1B sa úspešnou riešiteľkou stala Marta Rita Fogliaro ( 9.B).  Obaja naši žiaci postúpili do okresného kola. Okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku sa uskutočnilo 13.1.2021  online formou. Úspešným riešiteľom sa stal Claudio a získal krásne 3.miesto, ku ktorému mu srdečne blahoželáme.

Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a reprezentáciu našej školy.

Redakcia školského

časopisu Severáčik